Sales Manago

SALESmanago

System Marketing Automation rozpoznaje i identyfikuje osoby odwiedzające stronę WWW, analizuje ich zachowanie, segmentuje i kieruje automatyczne akcje e-mail marketing z dopasowanymi do zainteresowań ofertami.

Sparc Media

Sparc Media

Międzynarodowy zespół specjalistów w zakresie reklamy online, mobile, programatic buying i rich media. Biura w Sydney, Tokio, Bangalore, Nowym Yorku, Amsterdamie i Krakowie.

Instytut Rozwoju Biznesu

Instytut Rozwoju Biznesu

Oferuje badania, doradztwo i szkolenia dla biznesu. Opierając się na doświadczeniu i wiedzy eksperckiej, prowadzi szkolenia biznesowe (przywództwo, rozwój menedżerski sprzedaż i obsługa klienta, finanse) oraz projekty doradcze z wykorzystaniem autorskich programów rozwojowych i narzędzi badawczych.

4Results

4Results

4Results tworzy zespół specjalistów zajmujących się doradztwem biznesowym. Działa na wielu płaszczyznach: od obszaru produkcji, przez procesy sprzedaży i marketingu, po organizację działalności i rozwój ludzi.

House of Skills

House of Skills

House of Skills to wiodąca marka na polskim rynku usług doradczo-szkoleniowych. Celem działania jest dostarczanie skutecznej odpowiedzi na kluczowe wyzwania menedżerskie, funkcjonuje na rynku dużych i średnich przedsiębiorstw, do grona jej klientów należy 1/3 z 500 największych firm w Polsce.